ARTYSTYCZNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Lp.

Rodzaj konkursu

(dokładna nazwa)

Data

Liczba uczestników

Organizator/etap

Laureaci, miejsca

Imię, nazwisko i klasa

1

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pies i kot"

X

15

Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze

Nagroda główna Natalia Tomkiewicz kl. VI a

Wyróżnienie Aleksandra Paprota II b gim

Wyróżnienie Wiktoria Gazada II b gim.

Dyplom za wyraz artystyczny pracy otrzymują: Kędrek Aleksandra kl Vc, Anna Maciejczyk kl. IVc, Kamil Kudłaty kl. IVb, Maria Żądło kl. Va, Maria Piekarz kl. IVb, Sandra Baran kl. IVb

 

2

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Ilustracja do utworu Jana Brzechwy"

 

XI

14

Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze

Wyróżnienie Anna Maciejczyk kl. IVc

Nominacja do wystawy: Anna Kołodziej kl. IVc, Julia Kwilosz kl. IVc, Olga Sychta kl. IV c, Julia Banach kl. IVc, Katarzyna Kwilosz kl. Vc, Natalia Tomkiewicz kl. VI a, Wiktoria Ryznar kl. IVa, Izabela Szeląg kl. IVa

 

3

Otwarty  Turniej  Szachowy o Puchar Burmistrza Brzozowa.

X

1

ZSP w Brzozowie

 

II miejsce Natalia Tomkiewicz kl. VIa

 

 

 

4

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"

X

1

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku

III miejsce Natalia Tomkiewicz kl. VIa

5

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Do czego morze służyć może"

XI

6

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Nominacje do wystawy: Natalia Tomkiewicz kl. VI a, Kamil Kudłaty kl. IVb, Aleksandra Sychta kl. IVc, Aleksandra Kędrek kl. Vc, Wiktoria Ryznar kl. IVa.

 

6

Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Dzikie gęsi w krajobrazie Polski",

X

3

ZS w Pogwizdowie Nowym

Wyróżnienie Natalia Tomkiewicz kl. VIa

7

Miejski Konkurs Plastyczno - Przyrodniczy " Czy pies może mieć pieskie życie",

X

3

Urząd Miasta Jasła

III miejsce Natalia Setlak kl. IVa, Wyróznienie Wiktoria Ryznar kl IVa, nominacja do wystawy Szymon Bułaś kl. IVa.

 

8

Powiatowy Przegląd Twórczości Plastycznej " Henryka Sienkiewicza pędzlem i kredką"

X

1

JDK

Nominacja do wystawy Natalia Tomkiewicz kl. VIa.

 

 

 

 

9

Wojewódzki Konkurs Plastyczny BWA Krosno

X

17

BWA Krosno

Nagroda Julia Kwilosz kl. IVc, Nominacja do wystawy: Natalia Tomkiewicz kl. VI a, Anna Maciejczyk kl. IVc.

 

10

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci

X

11

WDK Rzeszów

Nominacja do wystawy: Lea Kicilińska kl. Vb, Wiktoria Ryznar kl IVa, Natalia Tomkiewicz kl. VI a,

Olga Sychta kl. IV c

 

11

Podkarpacki Plener Malarski "Jesienne inspiracje"

X

3

ZSP w Straszęcinie

III miejsce Aleksandra Paprota kl. II b gim

Wyróżnienie Michał Cygnar kl. VI a, Natalia Tomkiewicz kl. VI a.

 

12

 Powiatowy Konkurs Plastyczno- Ekologiczny" Załóż ogród ekologiczny to się opłaca",

XI

1

ZSB w Jaśle

II miejsce Natalia Dyja kl. II a gim.

13

Konkurs Fotograficzny Związku Gmin Dorzecza Wisłoki

XI

2

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki

Wyróżnienie Natalia Tomkiewicz kl. VI a, Wyróżnienie Aleksandra Czernecka kl. VI a.

 

14

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Kartka świąteczna"

XII

6

MDK Pabianice

Nominacja do wystawy: Julia Banach kl. IV c, Natalia Tomkiewicz kl. VI a.

 

15

Powiatowy Konkurs Plastyczno- Językowy " Edukacyjna wycieczka po Jaśle"

XII

3

ZSM nr 4

I miejsce  Natalia Tomkiewicz kl. VI a, Julia Sobolewska kl. VI b, Julia Koś kl. VI b

16

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Drugie życie drzewa"

XI

2

Magurski Park Narodowy

Nominacja do wystawy: Natalia Tomkiewicz kl. VI a

17

Konkurs Plastyczny " Świąteczna Kartka do Burmistrza Jasła"

XI

23

Urząd Miasta Jasła

Udział: Kinga Kita, Antoni Zima, Aleksandra Wietecha, Aleksandra Lubaś, Maciej Pająk, Kamil Kudłaty, Szczepan Baradziej, Karolina Skuba, Maria Żądło, Julia Gorczyca, Izabela Szeląg, Oliwia Michalik, Kinga Tawrell, Wilczak

Kacper, Julia Długosz, Natalia Tomkiewicz, Barbara Dyja, Piotr Woźny, Julia Banach, Rafał Mrozowski, Anna kołodziej, Olga Sychta, Dagmara Piątkowska

 

18

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

XI

4

ZSU Jasło

II miejsce Stopkowicz Paweł kl. Va, Igor Janas kl. Va, Praszek Michał kl. Vc, Filip Preisner Vc,

 

19

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach

XI

4

ZSU Jasło

III miejsce Dominika Dworakiewicz kl Ib gim, Filip Oskar kl. IB gim, Stolarzewicz Mateusz kl. Ia gim, Ziemak Wiktor kl. Ia gim.

 

20

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

XII

4

SP 6 Krosno

V miejsce Katarzyna Kwilosz kl. Vc , Igor Janas kl. Va, Praszek Michał kl. Vc, Filip Preisner Vc,

 

21

Miejski Konkurs Plastyczny" Rodzina to sposób na szczęście"

XI

7

UM Jasła

III miejsce Katarzyna Kwilosz kl. Vc, Wyróżnienie Paulina Zając kl. III b gim, Wyróżnienie Natalia Tomkiewicz kl. VIa, Wyróżnienie Julia Sobolewska kl. VI b.

22

Drużynowy Puchar Podkarpacia w Szachach Klasycznych - 2016

XI

1

Podkarpacka Unia Szachowa - Krosno

II miejsce Natalia Tomkiewicz kl. VI a